Більше 450 тестів та випробувань для гарантованої безпеки

More than 450 measurements and tests for guaranteed safety

 

Для того, щоб гарантувати безпеку наших формул, ми запровадили дуже складний процес, який нараховує понад 450 тестів та випробувань. Наша продукція проходить низку справжніх курсів перешкод - і жоден товар не продається без успішного проходження всіх цих етапів.


Тести безпечності продукції

Щоб забезпечити збереження наших продуктів, ми оцінюємо їх антимікробний захист за допомогою випробувального тесту. Цей тест перевіряє, як продукт захищається від мікробів. Ми додаємо мікроби в продукт і перевіряємо, як це забруднення регресує з часом.


Випробування на стійкість

Ми перевіряємо, чи продукт залишається стабільним з часом: його колір, запах або зовнішній вигляд не повинні змінюватися.

Вироб розміщується в екстремальних теплових умовах завдяки кліматичним камерам. У деяких камерах із температурою від 40 ° C до 50 ° C наш продукт зазнає прискореного старіння. В інших камерах, де температури регулярно змінюються від -10 ° C до 40 ° C, наш продукт стикається з різкими перевірками. Ці тести гарантують, що наш товар залишиться в гарній якості, коли подорожує по всьому світу.


Тести безпеки та толерантності

• Дослідження "в пробірі"

Перший у світі: наші дослідницькі групи розробили відновлену модель дитячої шкіри: Stelaskin®. Завдяки цій запатентованій технології Stelaskin® наші команди можуть відтворити та протестувати вплив різних шкірних стресів на різні типи шкіри дитини та дитини, щоб оцінити ефективність та рівень переносимості наших продуктів.

• Живі дослідження

Ми також оцінюємо толерантність наших продуктів (відсутність подразнення шкіри та реакції) та відсутність сенсибілізації шкіри у 100 дорослих.
 

Клінічні тести

Після забезпечення безпеки ми перевіряємо нешкідливість та ефективність продукту в реальних умовах використання: на групі немовлят та дітей (включаючи немовлят з відділення інтенсивної терапії) або вагітних жінок, залежно від продукту. Ця процедура завжди проводиться під контролем дерматологів та / або педіатрів.
 

Остаточне підтвердження незалежним експертом

На завершальному етапі всі наші результати передаються незалежному експерту-токсикологу із зовнішніх лабораторій, який потім підтверджує, що наша продукція безпечна. Потім складається звіт про безпеку, який надається компетентним органам у будь-який час у разі перевірки. Без цього документа наша продукція не може бути поставлена на ринок.