Фонд Мустела

Починаючи з 1982 року, Фонд «Мустела» прагне покращити якість життя дітей та сімей у всьому світі.

ФОНД МУСТЕЛА ПІДТРИМУЄ РОДИНИ У НАЙВАЖЛІШІ МОМЕНТИ ЇХ ЖИТТЯ

Прихід дитини - це потрясіння в житті будь-якої родини, і у батьків може виникнути безліч питань. Фонд Мустела надає їм інформаційні путівники та розважальні засоби масової інформації (вікторини, ігри, інтерактивні відео тощо), що стосуються багатьох тем, що стосуються їхніх проблем. Обговорюються питання вагітності, пологів, повернення додому, запобігання домашнім нещасним випадкам та навіть дитячий сон.

Весь вміст фонду Mustela перевіряється спеціалістами дитячого віку: педіатричними медсестрами, психологами, акушерками чи педіатрами, щоб гарантувати його точність та регулярне оновлення інформації, що надходить до сімей.

Знайдіть усі засоби масової інформації, присвячені батькам

Foundation Mustela's website

ФУНДАЦІЯ МУСТЕЛА ТАКОЖ БРОЄ ЗАКЛЮЧЕННЯ З ДОСЛІДНИКАМИ І ПРОФЕСІОНАЛАМИ ДИТИНСТВА

Понад 35 років Фонд Мустела підтримує дослідження. Щороку отримують стипендії з психології, психіатрії, педіатрії, неврології, соціології та історії.

Фонд Мустела також присуджує численні премії, включаючи премію «Маййотика», що свідчить про його відданість акушеркам у Франції та Європі, та щорічну премію соціальної педіатрії, яка визнає проекти на благо дітей та їх сімей.

Зосередьтеся на деяких прикладах проектів, підтриманих Фондом Мустела

  • ПОРТУГАЛІЯ: підтримка матерів у соціально-економічних труднощах
  • ТУРЕЧЧИНА: ремонт молодіжного центру в Стамбулі
  • ФРАНЦІЯ: фінансування терапевтичного робота Paro у формі плюшевої пломби для боротьби з болем та зменшення занепокоєння дітей, які перебувають у лікарні в педіатричному відділенні.

І останнє, але не менш важливе: Фонд допомагає людям у надзвичайних ситуаціях. Наприклад, у 2017 році він підтримав Перуанський Червоний Хрест для сімей, які постраждали від повені в березні на півночі країни.

Дізнайтеся більше by the Mustela Foundation