наша міссія

Ми стоїм поруч з батьками

Через 70 років після створення амбіція Мустели залишається незмінною: підтримувати батьків та полегшувати їхнє життя завдяки нашим брендам догляду за шкірою природного походження.
Іншими словами: звільнити батьків від пелюшкових висипань, від впливу жорсткої води під час купання, від тих червоних і сверблячих плям, які не дають Дитині спати, від цих подряпин і подряпин або від з’ясування того, яким повинен бути захисний крем від сонця використовується, як тільки заходить літнє сонце тощо.

A pharmacist once met an entrepreneur
НАША ІСТОРІЯ

Одного разу фармацевт зустрів підприємця

У 1950 році вони винайшли перше очищувальне молочко, спеціально розроблене для шкіри немовлят. Через багато поколінь  батьки все ще розраховують на те, що Мустела буде піклуватися про шкіру сім'ї

What is a “responsible brand”?
НАШІ ОБОВ'ЯЗКИ

Що таке «відповідальний бренд»?

Вже давно ми активно та амбіційно підходимо до питань щодо мінімізації впливу нашої продукції на людей та нашу планету. Дізнайтеся більше про наші зобов’язання.

НАША ЕКСПЕРТИЗА

Наш унікальний досвід знаходиться на перетині двох ноу-хау: дерматології новонароджених та екстракції рослин.

Our unique knowledge in babies’ skin

Наші унікальні знання щодо шкіри немовлят

Завдяки амбіційним науковим програмам, визнаним у всьому світі, ми розробили унікальний досвід у галузі фізіології шкіри маленьких дітей та немовлят.

Plant-based active ingredients and green technologies

Активні інгредієнти на рослинній основі та зелені технології

Ми визначаємо найкращі інгредієнти з рослинного світу - бажано органічні - з яких ми витягуємо ефективні та щадні ключові активні інгредієнти, використовуючи технології, що поважають людей та наше довкілля.

Що в нашій продукції?

  • Ми досліджуємо природу, щоб знайти найефективніші природні інгредієнти, які допоможуть дітям у побудові міцної та здорової шкіри.

  • Ми прагнемо вибрати лише найкраще: найкраще для шкіри вашої дитини та для всіх майбутніх мам, а також для нашої планети. Наш строгий статут формулювань відображає це прагнення до чистоти, ніжності та ефективності догляду за шкірою.

  • Кожен продукт Mustela повинен пройти понад 450 випробувань та тестів, а також бути оцінений та затверджений незалежним токсикологом, перш ніж його можна буде продавати.

    Наше зобов’язання: надати вам чисті та ефективні засоби по догляду за шкірою для немовлят (відразу після народження) та для жінок під час вагітності та годування груддю.

Ми досліджуємо природу, щоб знайти найефективніші природні інгредієнти, які допоможуть дітям у побудові міцної та здорової шкіри.

Ми прагнемо вибрати лише найкраще: найкраще для шкіри вашої дитини та для всіх майбутніх мам, а також для нашої планети. Наш строгий статут формулювань відображає це прагнення до чистоти, ніжності та ефективності догляду за шкірою.

Кожен продукт Mustela повинен пройти понад 450 випробувань та тестів, а також бути оцінений та затверджений незалежним токсикологом, перш ніж його можна буде продавати.

Наше зобов’язання: надати вам чисті та ефективні засоби по догляду за шкірою для немовлят (відразу після народження) та для жінок під час вагітності та годування груддю.

We stand by parents – all around the world!
ФОНД МУСТЕЛА

Ми стоїмо поруч з батьками - по всьому світу!

Місія Фонду Мустела, заснована в 1982 році, полягає в покращенні якості життя дітей та сімей у всьому світі. Фонд також бере участь разом із дослідниками та спеціалістами з догляду за дітьми, створюючи гранти та премії.