Як доглядати за схильною до атопій шкірою?

care for atopic-prone skin - Baby Child
Шкіра, схильна до атопічного типу, яку також називають атопічним дерматитом, вражає одну дитину з п’яти. Ознаки цієї екземи неприємні (почервоніння, відчуття свербежу, сухість тощо), протене заразні для інших дітей.

Атопічна екзема чергується між періодами затишшя та періодами спалахів, так як можна полегшити стан дитину в ці періоди? Не хвилюйтеся, це не так складно.

 

Коли все спокійно ...


Якщо спокійні періоди означають «перерву» від атопічної екземи у дітей, вони не означають «перерву» у догляді. Зовсім навпаки! Це ідеальний час, щоб побалувати шкіру дитини, допомогти їй відновити та захистити себе та зробити її більш комфортною (див. Розділ «Запобігання атопічній екземі»). Для цього вам потрібно лише щодня застосовувати спеціальний пом’якшувальний догляд за шкірою для немовлят / дітей - це не тільки допомагає регідратувати тендітну шкіру, це ще й справжній момент зв’язку з вашою дитиною (прочитайте наше досьє про переваги пом’якшувальних засобів ). Ви навіть можете зробити це невеликою грою - поцілунок в плече, коли закінчиться права рука, два поцілунки в долоню руку, коли це ліва рука ... не кажучи вже про несподівані лоскотні напади!

Перші ознаки спалаху

Шкіра вашої дитини починає червоніти? Чи стає товстішою? Чи є у дитини проблеми зі сном? Спалах атопічної екземи обов’язково буде на шляху. Ви можете це передбачити і, у цьому випадку, не соромтеся застосовувати пом’якшувальний догляд за шкірою частіше, ніж зазвичай, кілька разів на день. Це допомагає доглядати за надзвичайною сухістю. Він навіть може негайно зменшити свербіж до 95% за допомогою пом’якшувального крему Stelatopia.

 

Поодинці з атопічною екземою вашої дитини

Незважаючи на всю увагу, яку ви приділяєте своїй дитині, щоб уникнути атопічної екземи, вона все одно виявляється. Спробуйте невеликий двоетапний план дій, якщо спалах:

1. Зосередьтеся на червоних областях. Іншими словами, орієнтуйтеся на запалені ділянки, як тільки вони з’являються. Як і багато інших проблем, чим швидше ви лікуєте його, тим швидше діє засіб і тим ефективніше воно. Для цього немає нічого кращого, ніж лікування, призначене лікарем. Незалежно від того, чи це лише невелике роздратування, чи воно вже «плаче», ці симптоми вимагають спеціального, цілеспрямованого догляду. Вам напевно призначать «місцевий стероїд», кортикоїдний засіб у формі мазі або крему, який наноситься безпосередньо на шкіру.

Його роль? Для зменшення запалення. Почервоніння, ураження, свербіж, набряки, нальоти - нехай ваші чарівні пальці зроблять трюк, і це заспокоїть і, головне, все зникне через пару днів.

Тут кожен тип атопічної екземи має своє лікування. Те, що призначить ваш лікар, не обов'язково буде таким, як для вашого маленького сусіда, який також страждає від атопічної екземи. Тож не хвилюйтеся, якщо дозування або тривалість вживання різні. Існує лише одна лінія поведінки - застосовуйте лікування лише до червоних плям та під час спалахів, стільки, скільки рекомендує ваш лікар.

2. Продовжуйте балувати шкіру  дитини. Іншими словами, продовжуйте застосовувати пом’якшувальну допомогу скрізь, не лише на заплаканих плямах. Від обличчя до ніг, відразу після ванни та / або стільки разів, скільки потрібно під час масажу, воно продовжуватиме відновлювати шкіру, збільшуючи пружність та зволоження. (прочитайте наші поради щодо застосування лікування)

Поради для більшого комфорту

Ще одна насолода - ця пом’якшувальна допомога також допоможе вам в боротьбі зі свербінням.

Кілька порад також можуть допомогти вам попрощатися з цими неприємними відчуттями або, принаймні, не дати їм отримати найкраще від вас:

- Робота в тріо. Холод є вашим союзником, оскільки він знеболює свербіж - не соромтеся використовувати пом’якшувальний засіб з холодильнику і виймати його безпосередньо перед використанням, або застосовувати холодні компреси тощо

- Якщо ваша дитина не може зупинитися вір розчісування подряпини, не соромтеся регулярно стригти нігті, щоб уникнути порізів. Цей невеликий запобіжний захід, без сумніву, допоможе уникнути погіршення ситуації!

- Якщо це порушує сон, вибирайте постільну білизну з високою толерантністю, 100% бавовняний текстиль