Умови використання та політика конфіденційності

Laboratoires Expanscience, компанія з обмеженою відповідальністю з капіталом 3 081 420 євро, штаб-квартира якої розташована на 1 Place des Saisons - 92048 Paris La Défense Cedex (Франція), зареєстрована в Нантерському реєстрі торгівлі та компаній під номером 331 930 081 та ідентифікована індивідуальний внутрішньогромадський номер ПДВ FR 89 331 930 081 (далі - "Компанія", "Expanscience", "ми" або "наш"), є видавцем веб-сайту https://www.mustela.ua/ru та його локальні адаптації або для мобільних пристроїв (далі - "Веб-сайт").

Пан Жан-Поль Бертоме, як генеральний директор, є директором публікацій цього веб-сайту.

Цей веб-сайт розміщує Amazon Web Services Inc. - 410 Terry Avenue North Seattle, WA 98109-5210, США - http://aws.amazon.com

Якщо у вас виникають будь-які проблеми під час перегляду веб-сайту або у вас є питання щодо самого веб-сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою: вул. Вікентія Хвойки, 18/14, корпус 25, оф.302 – м. Київ (Україна) - тел .: (+38) 044 586 53 80- Факс: 5865381 - mustelaukraine@gmail.com


 

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

I. Можливості

Доступ до цього веб-сайту, а також використання його вмісту здійснюється відповідно до цих Умов використання. Доступ до веб-сайту та перегляд цього веб-сайту означає, що Ви безумовно приймаєте ці Умови використання.

II. ТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

ЦЕЙ САЙТ І ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ВМІСТУЄТЬСЯ, НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНА АБО НЕ СТВЕРДЖЕНА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У США, АНІ ГРОМАДЯНАМИ, АНІ АМЕРИКАНСЬКИМИ ЖИТЕЛЯМИ. ЯКЩО ВИ ГРОМАДЯНИН США ТА РЕЗИДЕНТ, ПЕРЕЙДІТЬ НА НАШ ВЕБ-САЙТІ WWW.MUSTELAUSA.COM.

III. Особисті дані

Послуги, які пропонуються на веб-сайті, наша компанія, швидше за все, збиратиме ваші персональні дані через форму "Зв’язок з Mustela" та підписку на розсилку листів від Mustela.

Коли ви надаєте персональні дані, ви погоджуєтесь передавати інформацію, яка є точною та не шкодить інтересам та / або правам третіх сторін. Інформація, запитувана нашою Компанією, є обов’язковою, якщо відповідна форма не обмежує інформацію, необхідну для полів, що передують зірочці. У разі відсутності відповіді на будь-яке з цих питань або відмови повідомити певну обов’язкову інформацію з Вашого боку, наша Компанія не зможе надіслати Вам листа або відповісти на Ваше повідомлення, надіслане через "Зв’язок з Мустелою". Якщо ви більше не хочете отримувати розсилку, ви можете повідомити нашу компанію, натиснувши гіперпосилання "Скасувати підписку", яке з’являється внизу кожноЇ розсилки, або натиснувши гіперпосилання "Я хочу скасувати підписку на розсилку" в розділі "Контакт Мустела ".

Під час обробки персональних даних, пов’язаних із використанням цього Веб-сайту (підписка на розсилку, контактний запит), наша Компанія виступає в якості Контролера даних та збирає та обробляє Ваші персональні дані з урахуванням Загального регламенту захисту даних № 2016/679. Наша компанія є єдиним одержувачем ваших персональних даних із компаніями, дочірніми або допоміжними компаніями, заснованими у Франції або за кордоном (у тому числі за межами Європейського Союзу) Групи Expanscience, а також, де це доречно, із субпідрядниками та партнерами, які беруть участь у послуги, запропоновані на Веб-сайті (включаючи розповсюдження розсилок  та дослідження, проведені з членами Гуртка). Обробка персональних даних через Веб-сайт призначена виключно для того, щоб мати можливість відповісти на ваші запити про контакт та розсилку. Зібрані дані зберігатимуться протягом трьох (3) років з дати збору або від останнього контакту нашої компанії з вами щодо вищезазначеної обробки.
Для отримання додаткової інформації щодо обробки ваших персональних даних та, зокрема, щодо реалізації своїх прав, ми рекомендуємо вам прочитати  про  Політики конфеденційності та захисту персональних данних.

IV. ПРИРОДА І СФЕРА ІНФОРМАЦІЇ, ОПУБЛІКОВАНОЇ НА ЦЕМ САЙТІ

Цей веб-сайт може надавати доступ до думок, висловлених експертами в певній галузі у зв'язку зі змістом цього веб-сайту або опублікованим у витягах із газетних статей. Такі думки є думками експерта, з яким проконсультувались, або автора газетної статті та не обов’язково відображають думку Компанії.

Цей веб-сайт може також містити інформацію про стан здоров'я, фізичну форму, медичну зону або лікування, призначене виключно для використання людьми. Ця інформація не є медичною порадою і розміщується на веб-сайті виключно в інформаційних цілях.

Ви не повинні використовувати цю інформацію для постановки медичного діагнозу щодо хвороби чи фізичної проблеми або призначення лікарських засобів. Ви повинні проконсультуватися з вашим лікарем або фармацевтом, які є професіоналами та мають лише повноваження надавати поради відповідно до вашої конкретної ситуації.

Таким чином, ви визнаєте, що за інформацію та послуги, пропоновані на цьому веб-сайті, для нашої компанії не може бути покладено жодної відповідальності, і ви погоджуєтесь, що така інформація та послуги використовуються під вашу виключну відповідальність, контроль та керівництво.

Отже, інформація, що міститься на цьому Веб-сайті, може містити прямі або непрямі посилання на продукти, програми та послуги нашої Компанії, які не пропонуються або не доступні в деяких країнах або регіонах, які можуть пропонуватися під іншим торговим знаком і на які поширюються різні норми та умови використання в різних країнах. Такі посилання не означають наміру Компанії продавати такі товари, програми або послуги у вашій країні. Будь-яка інформація щодо продуктів, програм та послуг, доступних у вашій країні, зв’яжіться з нами.

V. ПРОГНОЗИ ТА ЗАЯВИ ПРО НАМІР

На цьому веб-сайті можуть з’являтися заяви про майбутнє, які зроблені відповідно до наших знань та переконань. Однак фактично досягнуті нашою компанією результати можуть відрізнятися від цих тверджень, оскільки вони залежать від сукупності таких факторів, як макроекономічні та конкурентні, які не контролюються нашою Компанією. Без шкоди будь-яким законодавчим вимогам, що стосуються модифікації цих тверджень, наша Компанія не проводить регулярного оновлення всіх

VI. ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Наша компанія володіє доменним іменем http://www.mustela.com та його локальними розширеннями. Цей веб-сайт є твором, захищеним правами інтелектуальної власності. Цей веб-сайт в цілому та кожен з його елементів (наприклад, текст, каталог, програмне забезпечення, анімація, зображення, фотографії, ілюстрації, схеми, логотипи, звуки, музика, бонуси та завантажувані ласощі з “Mustela Cercle” тощо) є , якщо не вказано інше, ексклюзивна власність нашої Компанії, яка має виключне право використовувати пов'язані з цим права інтелектуальної власності.

Отже, згідно з положеннями Французького кодексу інтелектуальної власності, законами та нормативними актами всіх країн та міжнародними конвенціями, використання цього веб-сайту або його частини, включаючи завантаження, відтворення, передачу, представлення чи розповсюдження, з метою інших ніж для ваших особистих, приватних некомерційних цілей суворо заборонено. Порушення цих положень передбачає покарання, визначені Французьким кодексом інтелектуальної власності та Французьким кримінальним кодексом (наприклад: положення про порушення авторських прав та торгових марок), а також Французький цивільний кодекс (наприклад: положення про цивільну відповідальність).

Торгові марки, доменні імена та дизайни, що відображаються на Веб-сайті, є виключною власністю нашої Компанії, якщо не зазначено інше. Будь-яке відтворення, використання або зміна цих торгових марок, доменних імен та конструкцій, будь-яким способом і з будь-якою метою, заборонені.

Наша компанія може змінювати вміст Веб-сайту будь-коли та без попередження.

VII. ФОТО МАТЕРІАЛИ

Getty - Hisayoshi Osawa, LWA, Image Source Black, Tetra Images, George Doyle, Digital Vision, Andrew Olney, Frederic Cirou, Stella, Caroline Warren, LWA / Dann Tardif, Marcy Maloy, Frederic Cirou, Flying Colors, Experienced Skins, Andrew Olney , Glowimages, Нік Уайт, Хосе Луїс Пелаес, Inc, IMAGEMORE Co., Ltd., Пітер Августин, OJO Images, Марк Дебнам, Кріс Райан, PhotoAlto / Ale Ventura, Фредерік Сіро, Еліза Левін, Плюшеві студії, ICHIRO, Джордж Дойл, Марсі Мелой, флешфільм, Стокбайт, Нед Фріск, Річ Легг, Світлини, Джеймі Гриль, Джерело зображення, Джессіка Петерсон, Генерал Нішино, KidStock, Затримка петлі, Перекидання, carlp778, Том Мертон, Алекс Брамвелл, SHAKTI / a.collectionRF, Пітер Августин , Сінді Сінглтон, Вестенд61, дошка настрою, Змішані зображення, Фотодіск, Джордж Дойл, DAJ, Антена, Ліза Стерлінг, Том Мертон, Джеймі Гриль Фотографія, KidStock, Джеймс Вудсон, Мателлі, Озгур Донмаз, Радіус-зображення, Алістер Берг, Гібридні зображення, Споррер / Рупп, Річард Друрі, Абсодельс, Ехо, Дмитро Мордвінцев, Младен Міт ринович, Володимир Годник, Лінда Епштейн

Фотографії - Мемо, Анатолій Самара, Сергій Рахунокс, 3dvin, mathom, WavebreakmediaMicro, lunamarina, Monkey Business, Blend Images, mbt_studio, hartphotography, Борис Ряпосов, UFO RF / a.collectionRF, JGI / Jamie Grill, auremar, Foodcollection RF, Denis, Foodcollection RF, Denis

Corbis - Джон Лунд / Дрю Келлі / Blend Images, Брук Фазані, Ерік Кахан, Ларрі Вільямс, Том Гриль, Крістіна Кеннеді, Володимир Годник, ImageShop, Tetra Images, Джеймі Гриль, image100, Ned Frisk Photography, ImageShop, Ocean, Drew Myers, Хайде Бенсер, Jackstar / cultura, JGI / Tom Grill / Blend Images, Wavebreak Media LTD / Wavebreak Media Ltd., AleVentura / PhotoAlto

Istockphoto - Каті Нойдерт, Богуслав Мазур, Пол Магуайр, Лі Шиндлер, Паскаль Генест, Педро Ногейра, Яків Вакергаузен, Стігур Карлссон, Маттомпл, Алекс Гумеров, Станіслав Комогоров, іміджсток, Ірабелл, хідезія, патрікхеґоні, вогнеборник

Shutterstock - FamVeld

Superstock - Марія Тейєро

Графічна одержимість - Société ICONOTEC

Fotosearch - Brand X Pictures

Жан-П'єр Лагєвський

Патрік Сордойє


VIII. ГАРАНТІЇ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Наша компанія прагне забезпечити точність та оновлення інформації, доступної через Веб-сайт. Однак наша компанія жодним чином не гарантує, що така інформація є точною, повною та актуальною. Наша компанія не надає жодних гарантій, явних чи неявних, стосовно всього веб-сайту або його частини. Зокрема, інформація, надана на цьому веб-сайті з будь-якою метою, ні за яких обставин не може розглядатися як медична порада. Як результат, консультація на цьому веб-сайті жодним чином не звільняє вас від необхідності звертатися за порадою чи допомогою до медичного працівника (терапевта, педіатра, фармацевта тощо).

За жодних обставин наша Компанія не несе відповідальності за будь-який прямий або непрямий збиток, незалежно від причини, походження, характеру та наслідків, що виникли в результаті консультацій або використання Веб-сайту. Зокрема, наша Компанія не несе жодної відповідальності у випадку переривання або недоступності Веб-сайту, виникнення помилок у роботі комп’ютера або будь-якої шкоди, спричиненої шахрайськими діями будь-якої третьої сторони (наприклад, вторгненням) у користування Веб-сайтом.

Наша компанія впроваджує заходи, спрямовані на забезпечення безпеки файлів, включаючи персональні дані, зібрані на веб-сайті. Наша компанія не контролює ризики, пов'язані з роботою Інтернету, і звертає вашу увагу на існування потенційних ризиків щодо конфіденційності інформації, що передається через цю мережу.

IX. ГІПЕРПОСИЛАННЯ

Сторінки цього веб-сайту можуть містити гіперпосилання на інші веб-сайти, якими керують треті сторони. Наші посилання на веб-сайти третіх сторін призначені лише для полегшення перегляду. Наша компанія не контролює поточний або майбутній вміст веб-сайтів третіх сторін, на які ведуть гіперпосилання на цей веб-сайт. Наша компанія просто посилається на ці веб-сайти третіх сторін, але жодним чином не пов’язує їх вміст.

Тому наша Компанія не несе відповідальності (особливо як видавець) за доступ та / або зміст веб-сайтів третіх сторін. Зокрема, Компанія не несе відповідальності за будь-які порушення авторських прав, торгових марок або інших прав інтелектуальної власності, які можуть виникнути в результаті доступу до сторінки за допомогою гіперпосилання. Відповідальність, що випливає з будь-якого незаконного, неналежного або неповного вмісту на веб-сайті третьої сторони, і зокрема за будь-яку шкоду, заподіяну внаслідок використання або невикористання такого вмісту, несе виключно видавець зазначеного веб-сайту.

Створення гіпертекстових посилань на Веб-сайт, крім домашньої сторінки, не може бути здійснено без попереднього письмового та чіткого дозволу нашої Компанії, який дозвіл може бути відкликаний у будь-який час і без компенсації. У будь-якому випадку сторінки цього веб-сайту не можуть бути вбудованими в сторінки іншого веб-сайту. У всіх випадках у спливаючому повідомленні відвідувач повідомляє про те, що він залишає веб-сайт третьої сторони.

X. МОДИФІКАЦІЯ ЦИХ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ

Наша компанія повідомляє вас, що ці Умови використання можуть бути змінені в будь-який час без попередження. Ці зміни публікуються в Інтернеті та вважаються прийнятими без застережень при переході на Веб-сайт після їх розміщення в Інтернеті. Рекомендуємо регулярно звертатися до цього розділу.

XI. СУПЕРЕЧКИ

Ці Умови використання відповідають законодавству Франції, включаючи положення Закону № 2004-575 від 21 червня 2004 року, що стосується "довіри до цифрової економіки" ("pour la confiance dans l'économie numérique") та Закону № 78 -17 від 6 січня 1978 р., Що стосується "комп'ютера, даних та громадянських прав" ("relative à l'informatique, aux fichiers et aux libertés").

Французькі суди є територіально компетентними для всіх судових процесів, пов’язаних з веб-сайтом.
 

 

ПОЛІТИКА "СOOKIE"

Ми використовуємо файли cookie, щоб полегшити користування веб-сайтом та краще адаптувати його до ваших інтересів та потреб.

I. Що таке "Файли cookie"?

"Файли cookie" - це індикатори, розміщені та зчитувані під час перегляду веб-сайту (веб-маяки, пікселі тощо), що дозволяють отримати доступ до інформації, що зберігається в пристрої, що використовується користувачем (комп'ютер, планшет, смартфон тощо).

Основною метою файлів cookie, які ми використовуємо, є оптимізація вашого перегляду веб-сайту. Наприклад, вони дозволяють нам зберігати ваші уподобання (мова, кошик для покупок тощо) та дані вашого підключення (наприклад, IP-адреса, географічне положення, тип та версія вашого Інтернет-браузера, операційна система, інформація про ваші відвідування та використання наш веб-сайт тощо) під час перегляду та під час подальшого доступу.

II. Як довго використовуються файли cookie?

За винятком технічних файлів cookie, необхідних для перегляду веб-сайту, файли cookie зберігатимуться на вашому пристрої лише за згодою. Якщо ви продовжуєте користуватися веб-сайтом, побачивши банер cookie, який відображається на домашній сторінці веб-сайту, ми вважаємо, що ви даєте згоду на запис файлів cookie на вашому пристрої. Ця згода дійсна протягом 13 місяців.

III. Які файли cookie ми використовуємо?

Файли cookie, видані на веб-сайті, використовуються для цілей, описаних нижче. Вони можуть бути видалені нами або третіми сторонами.

Технічні файли cookie: ці файли cookie необхідні для перегляду. Без них веб-сайт не працював би коректно. Ці файли cookie дозволяють нам, наприклад, адаптувати презентацію веб-сайту для відображення налаштувань вашого пристрою (використовувана мова, роздільна здатність дисплея), зберігання паролів та іншої інформації, що стосується форми, заповненої на веб-сайті (реєстрація або вхід на ваш акаунт).

Статистичні файли cookie: ці файли cookie дозволяють реєструвати статистику та частоту відвідувань та використання для різних компонентів веб-сайту (заголовки та відвіданий вміст, придбання, тривалість сеансу).

Рекламні файли cookie: це файли cookie, які використовуються для представлення реклами або надсилання вам інформації з урахуванням ваших центрів інтересу на веб-сайті або поза ним, коли ви переглядаєте Інтернет. Зокрема, вони використовуються для обмеження кількості переглядів реклами та допомагають виміряти ефективність рекламної кампанії. Ці файли cookie в основному залежать від рекламних компаній, і ми не контролюємо їх використання.

Файли cookie в соціальних мережах. Ці файли cookie, швидше за все, зберігаються на вашому пристрої третіми сторонами, зокрема веб-сайтами соціальних мереж. Вони дозволяють сайтам соціальних мереж стежити за вашим переглядом веб-сайту, особливо коли ви ввійшли у свій обліковий запис соціальних мереж на своєму пристрої (відкрита сесія) під час перегляду веб-сайту.

IV. Керування файлами cookie: прийняти або відмовити

 • Налаштування браузера

Ви можете будь-коли вимкнути ці файли cookie. Ваш браузер можна налаштувати так, щоб він попереджав вас про файли cookie, які зберігаються на вашому пристрої, і просив вас прийняти чи ні.

Ви можете приймати або відмовляти від файлів cookie в кожному конкретному випадку або систематично відхиляти їх раз і назавжди.

Ми нагадуємо вам, що налаштування, ймовірно, змінять умови вашого доступу до наших послуг, що вимагають використання файлів cookie.

Метод, який використовується для встановлення зберігання файлів cookie, відрізняється залежно від браузера, який ви використовуєте. Це описано в меню довідки вашого браузера, яке дозволить вам знати, як змінити налаштування ваших файлів cookie.

Firefox: https://support.mozilla.org/fr/kb/cookies-informations-sites-enregistrent

 • Клацніть на кнопку меню та виберіть "Параметри".
 • Виберіть панель "Конфіденційність".
 • Виберіть меню "Правила зберігання", а потім "Використовувати власні налаштування для історії".
 • Зніміть прапорець біля пункту "Прийняти файли cookie".
 • Усі внесені вами зміни будуть збережені автоматично.

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/products/windows?os=windows-7

 • Натисніть кнопку Інструменти, а потім - "Властивості браузера".
 • Клацніть на вкладці "Конфіденційність", а потім у розділі "Налаштування" наведіть курсор вгору, щоб заблокувати всі файли cookie, або вниз, щоб дозволити всі файли cookie, а потім натисніть кнопку OK.

Google Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=fr

 • Виберіть піктограму в меню Chrome.
 • Виберіть "Налаштування".
 • Унизу сторінки виберіть "Переглянути розширені налаштування".
 • У розділі "Конфіденційність" виберіть "Налаштування вмісту".
 • Виберіть "Заборонити всім сайтам зберігати дані".
 • Виберіть "OK".

Safari: https://www.apple.com/legal/privacy/fr-ww/cookies/

 • Клацніть на "Налаштування"> "Safari"> "Конфіденційність"> "Файли cookie та дані веб-сайту"
 • Потім виберіть "Завжди блокувати".

Opera: http://help.opera.com/Windows/10.20/fr/cookies.html

 

 • V. Додаткова інформація про файли cookie / індикатори

Більше інформації ви знайдете на веб-сайті CNIL: https://www.cnil.fr/fr/cookies-les-outils-pour-les-maitriser
 

Політика конфеденційності та захисту персональних даних

Expanscience збирає особисті дані через веб-сайт https://www.mustela.ua/ru та його адаптації до місцевих або мобільних пристроїв.

Ця політика конфіденційності описує, як ми, як контролер даних, обробляємо персональні дані щодо наших клієнтів та потенційних клієнтів, які були зібрані через Веб-сайт.

Зверніть увагу, що ми також збираємо особисті дані відвідувачів веб-сайту, використовуючи файли cookie. Щоб дізнатись більше про те, як ми використовуємо файли cookie, прочитайте нашу політику щодо файлів cookie.

I. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

1.1. Які персональні дані ми обробляємо і чому?

Нижче наведено перелік персональних даних, які ми збираємо від вас, мету та правову основу, яка використовується для такої обробки.
Мета обробки персональних даних
Ми обробляємо персональні дані користувачів веб-сайту, заповнюючи контактну форму, та користувачів веб-сайту, які бажають отримувати інформаційні бюлетені Expanscience.

Тип персональних даних

 • Ваші права
 • Ваше ім’я та прізвище
 • Ваша електронна адреса
 • Ваш номер телефону
 • Ваша поштова адреса
 • Ваша ситуація
 • Ваша дата народження або дата ваших дітей

Призначення обробки

 • Надсилання комерційних повідомлень (включаючи нашу розсилку) щодо наших продуктів або послуг
 • Відповідь на будь-яке запитання чи запит


Правова основа для обробки

 • Наш законний інтерес, а саме ви отримуєте вигоду від пропозицій щодо наших продуктів та послуг

Ми вважаємо, що ризик для персональних даних, які ми обробляємо на основі наших законних інтересів, контролюється і що, пам’ятаючи про ваше благополуччя та повагу до вашого приватного життя, цей ризик не є ні надмірним, ні нав’язливим. Ми також запровадили заходи щодо захисту Ваших прав шляхом застосування відповідних періодів зберігання та забезпечення відповідного контролю безпеки.

Якщо ви вирішите не надавати необхідні та необхідні персональні дані, ми, можливо, не зможемо надати послуги, про які ви вимагали, або виконати цілі, для яких ми запитували персональні дані. Коли потрібно надати персональні дані, ми вказуємо це на бланках зірочкою.

1.2. Хто є одержувачами ваших персональних даних?

Ми можемо вимагати надати ваші персональні дані різним третім сторонам:

 • Постачальники послуг, які підтримують нашу діяльність, зокрема:
 • Постачальники послуг хостингу та обслуговування;
 • провайдери маркетингу та рекламні партнери;
 • Постачальники, які проводять опитування щодо задоволеності та анкетування.

Ми ретельно відібрали цих постачальників послуг та вжили заходів для забезпечення належного захисту Ваших персональних даних. Усі наші постачальники послуг зобов’язані письмовим договором обробляти надані їм персональні дані виключно з метою надання нам конкретної послуги та забезпечення відповідних заходів безпеки для захисту ваших персональних даних.


1.3. Міжнародна передача персональних даних

Ми не передаємо жодні ваші персональні дані за межі Європейського Союзу.

1.4. Як довго ми зберігаємо ваші персональні дані?

Ми видаляємо персональні дані, які ми збираємо через три роки після вашого останнього контакту з нами (наприклад, запит на документацію або клацання гіперпосилання в електронному листі);

По закінченні цих періодів ми можемо зберігати ваші дані в базах даних (без надсилання маркетингового електронного листа) для виконання наших податкових, бухгалтерських та корпоративних зобов’язань (максимум від 5 до 10 років).


1.5. Безпека ваших персональних даних

Ми прийняли фізичні, електронні та адміністративні заходи безпеки, включаючи використання розширених брандмауерів та паролів для забезпечення доступу до персональних даних. Крім того, ми обмежуємо доступ до персональних даних працівникам, яким потрібно знати інформацію, щоб надати вам необхідні послуги. Будь-яка особа, яка отримує до неї доступ, поширюється на зобов’язання щодо конфіденційності та проходить навчання щодо захисту персональних даних.


1.6. Ваші права

Як суб'єкт даних ви маєте різні права. Ці права не є абсолютними, і на кожне з них поширюються певні умови відповідно до Загального регламенту про захист даних № 2016/679 та чинного національного законодавства (у Франції французький Закон про захист даних від 6 січня 1978 року зі змінами).

 • Право доступу: Ви маєте право отримати наше підтвердження того, чи обробляємо ми Ваші персональні дані, а також певну іншу інформацію (подібну до тієї, що надана в цій політиці конфіденційності) щодо способу їх використання. Ви також маєте право отримати доступ до своїх персональних даних, попросивши нас надіслати вам копію ваших персональних даних. Це дозволяє вам знати та підтверджувати, що ми використовуємо вашу інформацію відповідно до законів про захист даних. Ми можемо відмовити вам у наданні такої інформації, зокрема, коли вони можуть містити або розкривати персональні дані іншої особи або негативно впливати на права іншої особи.
 • Право на виправлення: Ви можете попросити нас вжити заходів для виправлення ваших персональних даних, якщо вони є неправильними або неповними (наприклад, якщо ми маємо неправильне ім'я або адресу).
 • Право на стирання: це право дозволяє вам, простими словами, вимагати видалення або припинення ваших персональних даних, коли, наприклад, у нас немає більш вагомих причин продовжувати використовувати або їх використання зараз є незаконним. Однак це не є загальним правом на стирання, і є кілька винятків, наприклад, коли ми повинні використовувати інформацію для захисту судового процесу або для того, щоб мати змогу виконати юридичне зобов'язання.
 • Право обмежити обробку: Ви маєте право "заблокувати" або запобігти подальшому використанню ваших персональних даних, коли ми розглядаємо запит на виправлення або як альтернативу видаленню. Коли обробка обмежена, ми все ще можемо зберігати ваші особисті дані, але ми більше не можемо їх використовувати.
 • Право на портативність даних: Ви маєте право отримувати та повторно використовувати певні персональні дані для власних потреб у різних компаніях (які є контролерами даних для окремої обробки даних). Це стосується лише персональних даних, які ви нам надали, які ми обробляємо з вашої згоди та які для виконання контракту обробляються автоматизованими засобами. У цьому випадку ми надамо вам копію ваших даних у структурованому, загальновживаному та машиночитаному форматі, або якщо ви це попросите, ми зможемо передати ваші дані безпосередньо іншим контролерам даних (коли це технічно можливо) .
 • Право на опозицію: Ви маєте право протистояти певним видам лікування з причин, що стосуються вашої конкретної ситуації, у будь-який час, наскільки ця обробка відбувається для цілей законних інтересів, яких переслідує Expanscience. Однак ми зможемо продовжувати обробляти ваші персональні дані, якщо зможемо продемонструвати, що обробка виправдана переконливими та законними підставами, що переважають ваші інтереси, ваші права та свободи, або якщо це нам потрібно для створення, здійснення або захисту законних дії. Якщо ви заперечуєте проти обробки ваших персональних даних для цілей прямого маркетингу, ми більше не будемо обробляти ваші персональні дані для таких цілей.
 • Право відкликати вашу згоду: Коли ми обробляємо ваші персональні дані на основі вашої згоди, ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час. Однак таке відкликання не впливає на законність операцій з обробки, які мали місце до цього вилучення.


II. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Ця політика конфіденційності може періодично оновлюватися. Ми повідомимо вас про будь-які суттєві зміни, пов’язані з використанням ваших персональних даних.

Якщо у вас виникли запитання щодо цієї політики конфіденційності або про те, як ми використовуємо ваші особисті дані, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою на адресу mustelaukraine@gmail.com або електронною поштою на наступну адресу: вул. Вікентія Хвойки, 18/14, корпус 25, оф.302 – м. Київ (Україна) - тел .: (+38) 044 586 53 80- Факс: 5865381 

Перш ніж розглядати ваш запит, ми можемо попросити вас надати додаткову інформацію для ідентифікації вас. Якщо ви не надасте необхідну інформацію і, отже, ми не зможемо ідентифікувати вас, ми можемо відмовити у відповіді на ваш запит.

Якщо ви не задоволені нашою відповіддю на вашу претензію або якщо ви вважаєте, що обробка ваших персональних даних не відповідає законодавству про захист даних, ви можете подати скаргу до компетентного контролюючого органу захисту даних. 
© Laboratoires Expanscience - Усі права захищені - липень 2018.