Розтяжки? Ні, дякую!

Stretch-marks no thanks - Pregnancy
Розтяжки, які приходить з вагітністю, подарунок не привабливий! Зокрема, вже сьогодні їх появу можна легко запобігти і навіть зробити практично невидимими, якщо їм вдалося сформуватися.

МОЖЛИВО, АЛЕ МОЖНА ОМИНУТИ

Розтяжки з’являються в результаті збільшення ваги та гормональних змін. А це означає, що вагітність - це час, коли вони можуть наступити! Шлунок, стегна та грудна клітка - явно найбільш схильні до цього області. Незважаючи на те, що наша шкіра має ступінь еластичності, при її швидкому розпиранні її еластичні та колагенові волокна можуть в кінцевому підсумку руйнуватися. Це тим більше ймовірніше протягом цих дев’яти місяців, оскільки певні гормони (кортизол та естрогени) знижують ефективність фібробластів, клітин, що виробляють еластин та колаген, і так важливі для пружності та міцності шкіри. Коротше кажучи, якщо ви не піклуєтесь, ви можете побачити невеликі смуги. Спочатку рожеві і злегка припухлі, вони закінчуються білими або перламутровими борознами

ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ ЇХ УНИКНУТИ

Лікуйте рано і регулярно: це ключові слова щодо запобігання появі розтяжок, оскільки після утворення їх важче повністю позбутися. Тож, не захоплюючись цим, уникайте будь-які набіги на торт, що призводять лише до непотрібного набору ваги. І щодня, починаючи з першого місяця, виділяйте час, який не підлягає обговоренню, для догляду за шкірою.
Зволоження та відлущування підвищують еластичність шкіри. Отже, після душу важливо зволожити шкіру по всьому тілу, що негайно підвищить тонус шкіри. І раз на тиждень використовуйте ексфоліант, спеціально розроблений для чутливої ​​шкіри: проникнення зволожуючих активних інгредієнтів буде оптимізовано за рахунок видалення домішок з епідермісу.
Масажний і спеціальний крем для боротьби з появою розтяжок, також необхідний для стимулювання регенеративної здатності шкіри. Це можна зробити за допомогою кремів, спеціально створених для використання під час вагітності: розриваючи 100% натуральні інгредієнти, вони негайно впливатимуть і вироблятимуть підтримуючі волокна. Тим більше, що замість швидкого втирання ви витратите час, щоб зробити справжній масаж круговими рухами.

ПОРЯДОК, ЯК ВИКОНУВАТИ

Після вагітності могли утворитися розтяжки. Як і у випадку з усіма рубцями, вони з часом зникають. Але добре зробити все, щоб вони зникли якомога швидше... Ультра-цілеспрямоване лікування за допомогою спеціальних засобів: поєднуючи природні активні інгредієнти, вітаміни та мікроелементи, вони містять усе необхідне для зменшення утворилися розтяжок та змушення їх зникати. Застосовуйте їх двічі на день, бажано, використовуючи пальпуючий рухомий масаж.
Якщо розтяжки дійсно дуже турбують, розгляньте необхідність більш інтенсивного лікування: мікродермабразії (оновлює шари епідермісу) або лазерного лікування (зменшує рубцювання). Дуже хороші результати, але рідко повне видалення.