Нормальна шкіра

Normal baby skin - Baby Child
Нормальна шкіра дитини м’яка, еластична і шовковиста на дотик. Вона не має нерівностей або явних ознак сухості або чутливості.

Шкіра вашої дитини є захистом проти зовнішнього світу. Це також джерело взаємодії, пробудження та емоцій, пов’язаних із почуттями вашої дитини. Оскільки шкіра забезпечує захист та сприяє сенсорному розвитку, їй потрібен специфічний догляд та ваша повна увага з моменту народження вашої дитини.

Розпізнавання нормальної дитячої шкіри

Нормальна шкіра дитини м’яка, еластична і шовковиста на дотик. Вона не має нерівностей або явних ознак сухості або чутливості.

 

Розуміння нормальної дитячої шкіри

Шкіра вашої дитини  здається такою прекрасною та ідеальною, але насправді вона надзвичайно ніжна.

При народженні у дітей є незрілий шкірний бар’єр. Шкіра вашої дитини дуже ніжна і вразлива до щоденних зовнішніх атак, і вона не досягає першої стадії зрілості до двох років.

У період між народженням та дворічним віком шкіра дитини ще не може утримувати належний рівень вологи, необхідний для нормального функціонування її клітин.

Шкіра дитини має несподіване джерело сили при народженні: запас стовбурових клітин, унікальний протягом усього життя, що дозволяє шкірі регенерувати все життя, але надзвичайно вразливий і тендітний до 2 років.

Особлива природа шкіри дитини у порівнянні зі шкірою дорослого була науково доведена завдяки безпрецедентній дослідницькій програмі Mustela, яка охоплювала більше десятиліття і вивчала шкіру немовлят з перших днів життя.

 

Задоволення потреб нормальної шкіри вашої дитини

Щоб повністю задовольнити потреби нормальної шкіри вашої дитини, дослідники Мустели розробили природний активний інгредієнт: Avocado Perseose.

Ідеальний союзник для шкіри немовлят, авокадо, функціонує як щит, який захтщає від зовнішніх атак. Він активно сприяє розвитку шкірного бар’єру, допомагає підтримувати рівень гідратації шкіри, одночасно захищаючи запаси клітин шкіри від щоденних стресів.

Запатентований та захисний природний активний інгредієнт, який є продуктом ноу-хау Mustela, діє в ідеальній гармонії зі шкірою дитини та поєднує максимальну переносимість із клінічно доведеною ефективністю.

Зволоження шкіри дитини від народження забезпечує захист, сенсорний розвиток та благополуччя день за днем. Це проста процедура, яка науково доведена, щоб допомогти вашій дитині правильно рости та розвиватися.

 

Відкрийте для себе лінійку продуктів для нормальної шкіри для дитини та дитини Mustela

Відкрийте для себе засоби для догляду за нормальною шкірою Mustela для немовляти та дитини, повну лінію засобів для чищення, гігієни та догляду, призначених для захисту тендітної ніжної шкіри немовлят, немовлят та дітей день у день.

Випробувані під дерматологічним та педіатричним наглядом, наші продукти поєднують ефективність та терпимість із насолодою унікального аромату.