Зволоження - це хороша звичка для підтримки шкіри вашої дитини

  Зволоження - це хороша звичка для підтримки шкіри вашої дитини
зволоження шкіри малюка
До 3 років шкіра вашої дитини є ніжною і незрілою: у неї мало захистів від суворих стихій (холод, вітер, сонце, сухе повітря тощо).

Хороші звички для підтримки м’якої та комфортної шкіри вашої дитини

До 2 років шкіра вашої дитини є ніжною і незрілою: вона мало захищає від суворих стихій (холод, вітер, сонце, сухе повітря тощо), легко дратується і іноді схильна до появи червоних плям. Але шкіра малюка також багата унікальним і цінним клітинним потенціалом, який життєво важливо захищати. Тож вам потрібно додати йому дуже особливий догляд і використовувати відповідні продукти. Ось наша порада, щоб шкіра Вашої дитини залишалася м’якою та ніжною день у день!

 

 

 • Завжди вибирайте засоби для догляду за шкірою, спеціально розроблені для шкіри дитини. Вони повинні бути гіпоалергенними та перевірятися під контролем дерматологів та педіатрів.

 • Після щоденного купання ретельно зволожуйте все тіло та обличчя дитини, використовуючи зволожуючий крем та лосьйон для тіла. Якщо шкіра вашої дитини суха, використовуйте холодний крем: живильний крем для обличчя та живильний лосьйон для тіла.
   
 • Можна зігріти виріб кінчиками пальців. Таким чином, ваша дитина не буде здивована температурою крему і буде сприймати йоголегше.
   
 • Скористайтеся цією можливістю, щоб  помасажувати дитину, якщо це їй подобається: обережно помасажуйте все тіло дитини своїм зволожуючим засобом, поки воно повністю не проникне через шкіру, або використовуйте масажне масло, спеціально призначене для немовлят. Масаж не тільки дуже ефективний для розслаблення вашої дитини як підготовки до сну, це ще й чудова можливість налагодити зв’язок з дитиною.
   
 • Не забувайте регулярно перевіряти область за вухами дитини. Цю область часто не помічають, але вона схильна до висипань і сухості.
   
 • Для губ дитини та відкритих чутливих ділянок використовуйте стік
 • Коли ви виходите з дитиною восени або зимові місяці, повністю закрийте чутливі місця (голову, ніс, горло, вуха, руки тощо) шапкою, шарфом, рукавицями тощо. Ви захистите дитину від не тільки простудних захворювань, а й від сухій дії холодного повітря.