Купання, особливий момент з вашою дитиною

Bath special moment with your baby - Baby Child
Щоденне купання - важливий час для вашої дитини: крім того, що ви підтримуєте його в чистоті, це допомагає розвивати його сенсорне сприйняття. Це також особлива частина дня, яку ви можете провести разом.

Щоденне купання - важливий час для вашої дитини: крім того, що воно підтримує малюка в чистоті, також купмання допомагає розвивати сенсорні навики малого. Це також особлива частина дня, яку ви можете провести разом. Ось корисна інформація для того, як навчитися мити дитину, не пошкоджуючи її ніжну та незрілу шкіру. Користуючись цими порадами, ви зможете насолоджуватися ванною своєї дитини з повним спокоєм.

 

До купання

- Прогрійте ванну кімнату до температури від 20 до 22 ° C (68 і 72 ° F).
- Наповніть ванну водою при температурі 37 ° C (98-99 ° F), використовуючи термометр як орієнтир.
- Помістіть  поряд все, що вам потрібно, у тому числі рушник, засоби для ванни, зволожуючі креми, пелюшки та чистий одяг або піжаму.

Під час купання

- Протягом перших кількох місяців тримайте дитину, поклавши одну руку йому під шию і плечі, а іншу руку під низ. Таким чином, він почуватиметься замкнутим і захищеним. Починаючи з чотирьох-п’яти місяців, ви можете використовувати сидіння для ванни, якщо хочете.
- Якщо новонародженого складно помити у воді, утримуючи його, вимийте його з милом на пеленальному столику, а потім промийте у воді.
- Коли він навчиться сидіти, ви можете відпускати його у воді. Однак ніколи не залишайте дитину одну у ванні, незалежно від того, скільки йому років, навіть на кілька секунд, і навіть якщо там є лише невелика кількість води.
- Налийте у ванну кілька крапель олії для ванн. Помішайте олію рукою. Не потрібно змивати. Пам’ятайте, масло може зробити ванну слизькою. Будьте обережні.
- Використовуйте гігієнічні засоби без мила, спеціально виготовлені для ніжної шкіри вашої дитини. Якщо у вашої дитини суха шкіра, виберіть засіб, збагачений захисними та живильними зволожуючими кремами
- Кожні два-три дні мийте волосся та шкіру голови дитини відповідним шампунем, який не буде мучити його очі. Якщо у нього є себорея, виберіть спеціальний дитячий шампунь, який допоможе вам від нього позбутися. Для ополіскування волосся використовуйте склянку, його іграшку-лійку, душову кабіну або просто  вашу руку - залежно від того, що буде найбільш приємним.

Після ванни

- Швидко укутайте малюка рушником, а потім обережно висушіть його, не розтираючи. Особливу увагу зверніть на його  шкірні складки (стегна, пахви, шию, стопи тощо).
- Зволожте його шкіру, масажуючи все тіло лосьйоном для тіла або засобом на основі  кольд крему, якщо у нього суха шкіра. Якщо у вас є час, обов’язково зробіть дитині довший масаж - це сподобається і вам, і дитині!
- Щоб шкіра вашої дитини залишалася делікатно запашною, ви можете розпорошити трохи волосся на волосся та тіло.