Що таке чутлива шкіра дитини?

What is a very sensitive baby skin? - Baby&Child
Дослідження доводять що в 1 з 3 дітей чутлива шкіра. Дуже чутлива шкіра дитини характеризується схильністю до легкого почервоніння у відповідь на щоденні стреси.

Шкіра вашої дитини є захистом проти зовнішнього світу. Це також джерело взаємодії, пробудження та емоцій, пов’язаних із першими почуттями малюка.

Оскільки шкіра забезпечує захист та сприяє сенсорному розвитку, їй потрібен специфічний догляд та ваша повна увага з моменту народження вашої дитини.

 

Розпізнавання дуже чутливої дитячої шкіри

Дуже чутлива шкіра дитини  більш тендітна і вразлива, ніж шкіра дорослого. Характеризується схильністю до почервоніння у відповідь на щоденні стреси (вітер, вапняк, тертя одягу тощо), і це також проявляється почуттям дискомфорту (відчуття поколювання та скутості).

 

Розуміння дуже чутливої дитячої шкіри

Шкіра дитини у порівнянні зі шкірою дорослого

Шкіра вашої дитини  здається такою прекрасною та ідеальною, але насправді вона надзвичайно ніжна.

При народженні у дітей є незрілий шкірний бар’єр. Шкіра вашої дитини дуже ніжна і вразлива до щоденних зовнішніх атак, особливо в перші 2 роки життя.

У період між народженням та дворічним віком шкіра дитини ще не може утримувати належний рівень вологи, необхідний для нормального функціонування її клітин.

Шкіра дитини має несподіване джерело сили при народженні: запас стовбурових клітин, унікальний протягом усього життя, що дозволяє шкірі регенерувати все життя, але надзвичайно вразливий і тендітний до 2 років.

Дуже чутлива шкіра в порівнянні зі шкірою дорослого

Дуже чутлива шкіра вражає 1 з 3 дітей *

З народження шкіра деяких дітей може бути більш чутливою, ніж інші, і надмірно реагує на стреси, які зазвичай добре переносить нормальна шкіра: фактори зовнішнього середовища (перепади температури, потовиділення, вітер), хімічні стреси (барвники, миючі засоби, жорстка вода) або навіть тертя з пелюшки або одягу.

Ця гіперчутливість розглядається як шкіра, яка легко червоніє у відповідь на щоденні стреси, і дуже часто через відчуття дискомфорту (відчуття поколювання та стягнутості).

 

Задоволення потреб дуже чутливої шкіри вашої дитини

Щоб повністю задовольнити потреби дуже чутливої шкіри вашої дитини, дослідники Mustela розробили засоби для захисту шкіри без ароматів, які гарантують високу переносимість та інтегрують спеціальні активні інгредієнти:

  • Авокадо Персеоз

ідеальний союзник для шкіри немовлят, він функціонує як щит, щоб захистити шкіру від зовнішніх атак. Він активно сприяє розвитку шкірного бар’єру, допомагає підтримувати рівень гідратації шкіри, одночасно захищаючи запаси клітин шкіри від повсякденних стресів.

Запатентований та захисний природний активний інгредієнт, який є продуктом ноу-хау Mustela, діє в ідеальній гармонії зі шкірою дитини та поєднує максимальну переносимість із клінічно доведеною ефективністю.

  • Шизандра 

Шизандра допомагає зменшити і запобігти проявам реактивності дуже чутливої шкіри, яку потрібно довго заспокоювати.

Цей природний активний інгредієнт заспокоює та запобігає видимим почервонінням, а також відчуттям поколювання та ущільнення.

 

Відкрийте для себе лінійку продуктів для дуже чутливої шкіри Mustela для дитини 

Відкрийте для себе чутливі дитячі засоби Mustela для дітей, повну лінію засобів для чищення, гігієни та догляду, призначених для зволоження, захисту та заспокоєння тендітної та ніжної шкіри немовлят та дітей.

Продукти без запаху з природним ароматом, а також надлегкими текстурами, що утворюють захисний ефект для шкіри. Випробувано під дерматологічним та педіатричним наглядом